Well, I think you all do fabulously.
6 day care children, 2 teenagers and myself, and I easily spend $250-$300 a WEEK at the grocery store. That does included household toiletries, cat food, cleaning products, etc.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Forum control
Results 1 to 10 of 38
Threaded View
Similar Threads
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|