Yup I agree ... school age children take up a space and often have a hallow leg as they are going through growth spurts and can be very active when outside .... my 6 year old today so far for am snack she ate 2 large bowls of yogurt so about 1/2 the $4 tub of Activia and 1/2 the container of $4 organic strawberries and 2 oatmeal cookies ~ so her morning snack alone was $4.50 worth of food she cost me ~ I would only me earning $2.25 an hour if I only charged her parent $9 per two hour session![]()


































Reply With Quote


