$100-150 a week. So $400-600 per month. I would say more accurately on average $400-500 per month though.
I don't buy a lot of processed foods though and everything is made from scratch.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Forum control
+ Reply to Thread
Results 1 to 10 of 44
Hybrid View
Similar Threads
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|